Kontakty

NADAČNÍ FOND KAPLICKY CENTRE

K Brusce 282/4 Identifikační číslo: 284 90 681
160 00 Praha 6 Zapsaná u: Obchodního rejstříku u soudu v Praze pod číslem 713
Datum založení: 2. 12. 2008
 www.kaplickycentre.org Bankovní účet: Raiffeisenbank: 5102405001/5500
 office@kaplickycentre.org SWIFT: RZBCCZPP, IBAN: CZ1555000000005102405001

 


Irena Murray, MArch, PhD, HonFRIBA
Výkonná ředitelka
mobil: +420723631651
email: irena@kaplickycentre.org

Dana Gregorová
Tajemnice
mobil: +420 606 464 106
email: dana@kaplickycentre.org

MgA. Eliška Kaplický Fuchsová
Prezidentka
email: office@kaplickycentre.org

Ing. Alan Záruba M.A.
Grafický design a vizuální styl
mobil:+420 602 190 421
email: alan@kaplickycentre.org

Pavel Jurke
IT manager
mobil: +420 602 224 348
email: pavel@kaplickycentre.org

Ing. Eva Křepinská
Auditor
mobil: +420 602 680 234
email: auditor@kaplickycentre.org

JUDr. Magda Novaková
Právník
mobil: +420 775 745 855
email: magda@kaplickycentre.org

Ing. Petra Sokolová M.A.
Projektová manažerka
mobil: +420 602 310 306
email: petra@kaplickycentre.org

Ing. arch. Zdeněk Lukeš
email: zl@zdeneklukes.eu

Prof. ing. arch. Eva Jiřičná, CBE
email: ej@ejal.com